WhatsApp
(0533) 038 44 65
Sepet0

Sepetiniz boş.

HAKKIMIZDA

ONLINE BESLENME DOKTORU

Değerli danışanımız. Gastro Terapi danışmanlık hizmeti Doktor Gökalp Müstecaplıoğlu tarafından sunulan bir hizmettir. Doktor Gökalp Müstecaplıoğlu 40 yıllık meslek birikimi ve deneyimi ile aç kalmadan, diyet yapmadan kişiye özel beslenme metodlarını sunarak fazla kilolardan kurtulmanın veya eksik kiloları tamamlamanın formüllerini paylaşmaktadır.

Kişiye özel belirlenen beslenme modelleri ile kilo fazlası olan kişiler kaslardan değil vücutta depolanmış olan yağlardan kurtularak kilo verir. Kilo almak isteyen danışanlar ise yine kendilerine özel sunulan program çerçevesinde kas yapısını güçlendirerek yağlanmadan kilo alımını gerçekleştirir.

Kişiye özel sunulan beslenme programları %100 gıda temellidir. Kesinlikle ilaç veya ek gıda takviyeleri programa dahil değildir. Doğru gıdaları ihtiyacınız ölçüsünde alımının yapılması için kişinin kan ve vücut değerlerine göre beslenme programları sunulmaktadır.

Doktor Gökalp Müstecaplıoğlu bu danışmanlık hizmetlerini fiziki bir muayenehane de gerçekleştirmemektedir. Günümüz gelişen teknolojisi ve şartları çerçevesinde tüm danışanlarına daha kaliteli hizmet sunabilmek için doktor görüşmeleri, danışan takibi tamamen Zoom uygulaması üzerinden online olarak yapılmaktadır. Böylece pandemi ile beraber hayatımıza giren covid tehlikesi yakın temas görüşmeler yapılmadan en aza indirilmektedir.

Kişilerin ihtiyaçlarına göre belirleyebilecekleri danışma paketlerimizi web sitemiz üzerinden satın alarak hemen online doktor görüşmelerine başlayın.

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.